Kontuzje, zastępstwa i nagroda specjalna

Dość niespodziewanie z rywalizacji w grupie B wycofał się Wojciech Fijak (kontuzja stopy), decyzję o rezygnacji ze startu w rozgrywkach grupy A podjęli również Dariusz Drozdowski (kontuzja nogi) i Ryszard Stelmaszak (kontuzja kolana) – wszystkim zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W miejsce Wojciecha Fijaka w grupie B wpisany został pierwszy zawodnik z listy rezerwowej – Lesław Woźniewski. Miejsce Dariusza Drozdowskiego w grupie A zajął drugi zawodnik z listy rezerwowej – Daniel Janecki. Na miejsce Ryszarda Stelmaszaka w grupie A wskoczył trzeci zawodnik z listy rezerwowej – Bernard Czerny. Powodzenia!

PS. Jednocześnie przypominamy, że pomiędzy wszystkimi uczestnikami Ligi, którzy rozegrają komplet swoich meczy nie oddając żadnego walkowera, rozlosowana zostanie nagroda specjalna. Aby odpowiednio zmotywować każdego z Was do terminowego rozgrywania swoich spotkań zdradzimy, że będzie to profesjonalna rakieta tenisowa promowana przez jednego z czołowych zawodników rozgrywek ATP World Tour. Naprawdę jest o co grać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s