Wyniki

11-20 Październik
MACIEJ GUMNY – Robert Walaszek  6:3  6:3
Piotr Kwiatkowski – WITOLD PŁOŃSKI  6:2  2:6  4:6
Piotr Brener – MACIEJ GUMNY  1:6  6:7(4)
Robert Walaszek – WOJCIECH FIJAK  3:6  3:6
PIOTR KWIATKOWSKI – Krzysztof Bisaga  6:3  6:2
MIROSŁAW ŚWINIARSKI – Zbigniew Wojnicki  6:2  6:2
MIROSŁAW ŚWINIARSKI – Kornel Kolek  6:2  6:2
Piotr Bilski – ROMAN LISAK  3:6  4:6
Paweł Szopiński – WOJCIECH FIJAK  2:6  4:6
MACIEJ GUMNY – Paweł Szopiński  7:6(3)  6:3
Piotr Brener – ANDRZEJ POLICHT  0:6  0:6
JAKUB CZERNIECKI – Roman Lisak  6:3  6:4
KRZYSZTOF BISAGA – Bartosz Wójciakowski  6:2  6:3
BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI – Remigiusz Walaszczyk  6:3  6:2
PRZEMYSŁAW PANEK – Piotr Kwiatkowski  6:3  6:1
WITOLD PŁOŃSKI – Krzysztof Bisaga  6:3  0:6  6:3
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Jakub Czerniecki  7:6(5)  7:6(5)
Zbigniew Wojnicki – BARBARA KOWALSKA  2:6  5:7

1-10 Październik
BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI – Marek Kośmider  6:0  6:3
Roman Lisak – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  4:6  2:6
Remigiusz Walaszczyk – TADEUSZ SŁODYCZKA  5:7  2:6
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Zuzanna Jeschke  6:4  6:4
Paweł Szopiński – PIOTR BRENER  2:6  6:7(5)
JAKUB CZERNIECKI – Piotr Bilski  6:0  6:2
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Piotr Bilski  6:4  6:2
Wojciech Fijak – PIOTR BRENER  2:6  5:7
Jerzy Liput – PAWEŁ SZOPIŃSKI  4:6  2:6
BARBARA KOWALSKA – Mirosław Świniarski  6:3  7:5
Piotr Bilski – MICHAŁ KASZEWSKI  6:7(3)  6:3  1:6
Jerzy Liput – ANDRZEJ POLICHT  3:6  7:6(5)  5:7
BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI – Tomasz Kocioła  6:3  6:4
Piotr Brener – JERZY LIPUT  3:6  3:6
Wojciech Fijak – MACIEJ GUMNY  3:6  1:6
BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI – Tadeusz Słodyczka  6:1  6:4
ANDRZEJ POLICHT – Robert Walaszek  6:1  6:3

21-30 Wrzesień
MACIEJ GUMNY – Andrzej Policht  0:6  7:5  6:3
ANDRZEJ POLICHT – Paweł Szopiński  4:6  7:5  6:3
JERZY LIPUT – Maciej Gumny  3:6  6:2  7:5
ANDRZEJ POLICHT – Wojciech Fijak  6:3  2:6  6:2
ROBERT WALASZEK – Jerzy Liput  3:6  6:2  6:4
ROMAN LISAK – Michał Kaszewski  6:3  7:5
TADEUSZ SŁODYCZKA – Marek Kośmider  6:4  4:6  7:6(5)
Robert Walaszek – PIOTR BRENER  3:6  6:3  2:6
BARBARA KOWALSKA – Daniel Marciniak  6:4  5:7  6:3
BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI – Piotr Kwiatkowski  6:4  6:1
Michał Kaszewski – JAKUB CZERNIECKI  2:6  1:6
PRZEMYSŁAW PANEK – Bartosz Wójciakowski  7:6(5)  6:4
WITOLD PŁOŃSKI – Bartosz Wójciakowski  6:3  6:3

11-20 Wrzesień
Krzysztof Bisaga – PRZEMYSŁAW PANEK  3:6  6:2  2:6
Maciej Kosal – PIOTR BILSKI  6:2  6:7(6)  2:6
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Robert Walaszek  2:6  6:2  6:4
Tomasz Kocioła – TADEUSZ SŁODYCZKA  6:7(3)  6:3  1:6
WOJCIECH FIJAK – Jerzy Liput  7:6(8)  6:1
WITOLD PŁOŃSKI – Przemysław Panek  6:3  6:4
LECH LICHTARSKI – Barbara Kowalska  6:4  6:4
BERNARD PIOTROWSKI – Marek Siedlecki  6:3  6:0

1-10 Wrzesień 2017
ZBIGNIEW WOJNICKI – Daniel Marciniak  7:6(5)  7:5
LECH LICHTARSKI – Zbigniew Wojnicki  7:6(5)  6:2
Kornel Kolek – BARBARA KOWALSKA  1:6  0:6

21-30 Sierpień 2017
Marek Kośmider – TOMASZ KOCIOŁA  6:4  5:7  3:6
Krzysztof Guziński – EWA KARWOWSKA  6:4  2:6  4:6
Paweł Woźniak – BERNARD PIOTROWSKI  0:6  0:6

———————————————————————————————

11-20 Sierpień 2017
GABRIEL ZARĘBSKI – Piotr Kwiatkowski  6:4  6:2
Tadeusz Słodyczka – BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI  3:6  3:6
GABRIEL ZARĘBSKI – Ewa Karwowska  7:5  6:7(4)  6:0
Piotr Brener – GRZEGORZ KUŚMIREK  2:6  4:6
Tadeusz Słodyczka – PIOTR BRENER  2:6  6:0  2:6
PIOTR BRENER – Wojciech Ciszewicz  2:6  6:4  6:2
Gabriel Zarębski – BARBARA KOWALSKA  7:5  5:7  5:7
Roman Lisak – JAKUB CZERNIECKI  2:6  5:7
Andrzej Policht – JAKUB CZERNIECKI  1:6  2:6
Maciej Kosal – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  3:6  5:7
Marek Siedlecki – SYLWESTER ALFAWICKI  0:6  0:6
Wojciech Fijak – MACIEJ KOSAL  4:6  2:6
Wojciech Fijak – ZUZANNA JESCHKE  3:6  1:6
ROMAN LISAK – Wojciech Fijak  6:1  6:3
Maciej Kosal – ZUZANNA JESCHKE  4:6  4:6
Mirosław Świniarski – PAWEŁ SZOPIŃSKI  0:6  4:6
ZUZANNA JESCHKE – Andrzej Policht  6:3  6:4
Remigiusz Walaszczyk – BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI  0:6  0:6
BERNARD PIOTROWSKI – Paweł Woźniak  6:0  6:1
TOMASZ KOCIOŁA – Daniel Marciniak  4:6  7:5  6:3
Ewa Karwowska – BARBARA KOWALSKA  5:7  3:6
Robert Walaszek – PIOTR BILSKI  6:2  2:6  6:7(2)
MACIEJ GUMNY – Arkadiusz Paniczak  6:3  6:4
PIOTR BILSKI – Arkadiusz Paniczak  6:3  6:4
Przemysław Golubiński – MICHAŁ KASZEWSKI  3:6  3:6
MACIEJ GUMNY – Robert Walaszek  6:1  7:6(5)
ROBERT WALASZEK – Przemysław Golubiński  6:2  6:3
Jerzy Liput – MACIEJ GUMNY  3:6  6:7(0)
TADEUSZ SŁODYCZKA – Mirosław Świniarski  6:1  4:6  6:4
Przemysław Golubiński – MACIEJ GUMNY  3:6  5:7
Daniel Marciniak – ZBIGNIEW WOJNICKI  5:7  1:6
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Piotr Brener  6:2  7:5
BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI – Paweł Szopiński  6:1  2:6  6:4

1-10 Sierpień 2017
Bartłomiej Młynarski – PIOTR BRENER  6:4  4:6  3:6
MICHAŁ KASZEWSKI – Robert Walaszek  6:2  6:1
Krzysztof Guziński – PRZEMYSŁAW PANEK  0:6  3:6
ROMAN LISAK – Maciej Kosal  6:1  7:6(5)
KORNEL KOLEK – Krzysztof Bisaga  6:3  7:5
Maciej Gumny – MICHAŁ KASZEWSKI  5:7  1:6
Małgorzata Cholawo – TOMASZ KOCIOŁA  4:6  2:6
JAKUB CZERNIECKI – Maciej Kosal  6:1  6:1
Paweł Woźniak – MAREK SIEDLECKI  1:6  6:3  4:6
Przemysław Panek – KORNEL KOLEK  3:6  5:7
BARBARA KOWALSKA – Przemysław Panek  6:3  6:3
PIOTR BILSKI – Przemysław Golubiński  6:3  6:3
Marek Kośmider – TOMASZ KOCIOŁA  0:6  1:6
KORNEL KOLEK – Krzysztof Guziński  4:6  6:4  6:1
Sylwester Alfawicki – BERNARD PIOTROWSKI  2:6  3:6

21-30 Lipiec 2017
Jerzy Liput – PIOTR BILSKI  6:4  6:7(4)  4:6
Zbigniew Wojnicki – TOMASZ KOCIOŁA  2:6  3:6
PIOTR KWIATKOWSKI – Kornel Kolek  6:3  2:6  4:1  (ret.)
Krzysztof Bisaga – PRZEMYSŁAW PANEK  3:6  1:6
JAKUB CZERNIECKI – Wojciech Fijak  6:1  6:1
ROBERT WALASZEK – Jerzy Liput  6:2  3:6  6:2
Bartosz Wójciakowski – SYLWESTER ALFAWICKI  7:6(4)  4:6  6:7(4)
Arkadiusz Paniczak – JERZY LIPUT  6:4  2:6  5:7
Kacper Wnęk – BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI  1:6  0:6
JERZY LIPUT – Przemysław Golubiński  6:3  6:2
REMIGIUSZ WALASZCZYK – Paweł Szopiński  7:5  7:5
Przemysław Panek – GABRIEL ZARĘBSKI  6:3  3:6  2:6
Remigiusz Walaszczyk – TADEUSZ SŁODYCZKA  2:6  7:5  2:6
PIOTR KWIATKOWSKI – Krzysztof Guziński  2:6  6:4  6:4

11-20 Lipiec 2017
Tadeusz Słodyczka – PAWEŁ SZOPIŃSKI  6:7(4)  7:6(3)  2:6
BARBARA KOWALSKA – Krzysztof Guziński  6:4  6:1
Zbigniew Wojnicki – LECH LICHTARSKI  1:6  2:6
MICHAŁ KASZEWSKI – Jerzy Liput  7:6(4)  6:1
Piotr Kwiatkowski – BARBARA KOWALSKA  0:6  3:6
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Wojciech Ciszewicz  6:0  3:6  6:3
PIOTR BILSKI – Maciej Gumny  6:1  3:6  6:3
Andrzej Policht – ROMAN LISAK  4:6  2:6
Michał Kaszewski – PIOTR BILSKI  6:7(4)  0:6
MACIEJ KOSAL – Andrzej Policht  6:4  7:6(5)
Wojciech Ciszewicz – BARTŁOMIEJ MŁYNARSKI  2:6  6:7(4)
PRZEMYSŁAW PANEK – Piotr Kwiatkowski  6:3  6:3
WOJCIECH CISZEWICZ – Tadeusz Słodyczka  6:3  6:4
MAREK KOŚMIDER – Zbigniew Wojnicki  6:0  6:2
Paweł Woźniak – BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI  4:6  1:6
BARBARA KOWALSKA – Krzysztof Bisaga  6:1  6:1
ANDRZEJ POLICHT – Wojciech Fijak  7:5  6:1
Barbara Kowalska – KORNEL KOLEK  6:7(4)  6:2  4:6
WITOLD PŁOŃSKI – Bartosz Wójciakowski  6:4  6:4

1-10 Lipiec 2017
Daniel Marciniak – MAREK KOŚMIDER  6:7(4)  3:6
KORNEL KOLEK – Ewa Karwowska  4:6  6:3  7:5
BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI – Marek Siedlecki  6:2  6:1
Piotr Kwiatkowski – KRZYSZTOF BISAGA  0:6  4:6
Sylwester Alfawicki – WITOLD PŁOŃSKI  1:6  3:6
Bernard Piotrowski – WITOLD PŁOŃSKI  2:6  1:6
Kacper Wnęk – WITOLD PŁOŃSKI  2:6  3:6

———————————————————————————————

21-30 Czerwiec 2017
Jerzy Liput – GRZEGORZ KUŚMIREK  4:6  5:7
WOJCIECH CISZEWICZ – Piotr Skoczek  6:3  6:4
Roman Lisak – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  6:2  3:6  1:6
Maciej Gumny – ZUZANNA JESCHKE  7:6(9)  1:6  4:6
JAKUB CZERNIECKI – Roman Lisak  6:3  6:2
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Maciej Kosal  7:5  6:1
Piotr Skoczek – PAWEŁ SZOPIŃSKI  5:7  6:4  6:7(5)
WOJCIECH FIJAK – Bartłomiej Młynarski  3:6  6:3  6:2
PIOTR BRENER – Tomasz Kocioła  6:4  6:4
Kornel Kolek – WITOLD PŁOŃSKI  2:6  6:7(4)
Bartłomiej Młynarski – GRZEGORZ KUŚMIREK  4:6  2:6
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Mirosław Świniarski  7:5  6:4
Tomasz Kocioła – REMIGIUSZ WALASZCZYK  1:6  5:7
BARBARA KOWALSKA – Piotr Kwiatkowski  6:3  7:6(7)
Marek Siedlecki – BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI  1:6  1:6
KACPER WNĘK – Adam Bykowski  6:0  6:0
ARKADIUSZ PANICZAK – Wojciech Fijak  6:2  6:3
Daniel Marciniak – LECH LICHTARSKI  6:4  2:6  0:6
Wiktor Michnowski – TOMASZ KOCIOŁA  3:6  3:6
MIROSŁAW ŚWINIARSKI – Gabriel Zarębski  6:3  4:6  6:4
Andrzej Policht – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  3:6  0:6
Kacper Wnęk – BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI  2:6  4:6
Przemysław Panek – BARBARA KOWALSKA  5:7  1:6
Wiktor Michnowski – TADEUSZ SŁODYCZKA  3:6  3:6
Piotr Kwiatkowski – PRZEMYSŁAW PANEK  3:6  0:6
Przemysław Golubiński – ANDRZEJ POLICHT  5:7  0:6
Gabriel Zarębski – WOJCIECH CISZEWICZ  7:6(5)  3:6  5:7
Tadeusz Słodyczka – MICHAŁ KASZEWSKI  4:6  1:6
BARBARA KOWALSKA – Krzysztof Guziński  6:1  6:1
Małgorzata Cholawo – PAWEŁ SZOPIŃSKI  3:6  0:6
Marek Siedlecki – KACPER WNĘK  0:6  0:6
Bartosz Wójciakowski – KRZYSZTOF BISAGA  5:7  3:6

11-20 Czerwiec 2017
Kacper Wnęk – KRZYSZTOF BISAGA  7:5  4:6  3:6
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Gabriel Zarębski  6:7(1)  6:3  6:4
PIOTR BILSKI – Michał Kaszewski  7:6(3)  6:3
Małgorzata Cholawo – WOJCIECH CISZEWICZ  3:6  6:4  2:6
Przemysław Panek – LECH LICHTARSKI  1:6  6:7(5)
Piotr Kwiatkowski – DANIEL MARCINIAK  0:6  0:6
MAREK KOŚMIDER – Piotr Kwiatkowski  6:0  6:1
Adam Bykowski – KORNEL KOLEK  2:6  0:6
Tadeusz Słodyczka – PIOTR BILSKI  2:6  4:6
JERZY LIPUT – Bartłomiej Młynarski  1:6  6:4  6:2
Przemysław Panek – MAREK KOŚMIDER  4:6  1:6
Małgorzata Cholawo – MIROSŁAW ŚWINIARSKI  1:6  5:7
Wojciech Fijak – JERZY LIPUT  7:5  4:6  6:7(13)
Bartosz Wójciakowski – KORNEL KOLEK  3:6  1:6
Tomasz Kocioła – PIOTR BILSKI  0:6  1:6
Zbigniew Wojnicki – PAWEŁ SZOPIŃSKI  6:7(3)  6:7(3)
KRZYSZTOF BISAGA – Marek Siedlecki  6:0  6:0

1-10 Czerwiec 2017
Wojciech Ciszewicz – PAWEŁ SZOPIŃSKI  6:1  4:6  5:7
PIOTR BILSKI – Remigiusz Walaszczyk  6:4  6:2
Maciej Gumny – WOJCIECH FIJAK  6:3  5:7  1:6
PIOTR BILSKI – Piotr Brener  6:4  7:6(5)
Wojciech Fijak – ZUZANNA JESCHKE  5:7  4:6
Barbara Kowalska – DANIEL MARCINIAK  0:6  0:6
Bartłomiej Młynarski – ZUZANNA JESCHKE  4:6  2:6
Gabriel Zarębski – MAŁGORZATA CHOLAWO  3:6  7:5  4:6
ARKADIUSZ PANICZAK – Maciej Gumny  6:2  6:7(0)  7:5
MICHAŁ KASZEWSKI – Wiktor Michnowski  6:0  6:0
Andrzej Policht – MACIEJ KOSAL  5:7  7:5  1:6
MICHAŁ KASZEWSKI – Remigiusz Walaszczyk  6:4  6:2
Adam Bykowski – BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI  4:6  6:1  3:6
Sylwester Alfawicki – KRZYSZTOF BISAGA  4:6  2:6
Daniel Marciniak – MAREK KOŚMIDER  4:6  6:0  4:6
Jerzy Liput – MACIEJ GUMNY  1:6  6:4  6:7(2)
Przemysław Golubiński – ROMAN LISAK  1:6  5:7
KORNEL KOLEK – Marek Siedlecki  6:3  6:0
Piotr Skoczek – MIROSŁAW ŚWINIARSKI  1:6  5:7
MACIEJ GUMNY – Bartłomiej Młynarski  6:4  6:4
Maciej Kosal – ROMAN LISAK  3:6  0:6
MAREK KOŚMIDER – Bernard Piotrowski  6:1  6:1
Krzysztof Guziński – DANIEL MARCINIAK  6:7(4)  1:6
Wiktor Michnowski – PIOTR BILSKI  4:6  1:6
Bartosz Wójciakowski – WITOLD PŁOŃSKI  4:6  3:6

21-30 Maj 2017
Zbigniew Wojnicki – MAŁGORZATA CHOLAWO  3:6  6:3  4:6
Marek Siedlecki – SYLWESTER ALFAWICKI  3:6  1:6
PIOTR SKOCZEK – Małgorzata Cholawo  6:2  0:6  6:2
Tomasz Kocioła – MICHAŁ KASZEWSKI  2:6  0:1  (ret.)
Krzysztof Guziński – MAREK KOŚMIDER  1:6  2:6
DANIEL MARCINIAK – Przemysław Panek  3:6  6:0  7:6(8)
Piotr Brener – TADEUSZ SŁODYCZKA  0:6  3:6
ROMAN LISAK – Andrzej Policht  6:3  6:1
ZUZANNA JESCHKE – Jerzy Liput  6:1  6:3
Grzegorz Kuśmirek – WOJCIECH FIJAK  3:6  (ret.)
PRZEMYSŁAW PANEK – Krzysztof Guziński  7:6(5)  6:0
Jerzy Liput – ARKADIUSZ PANICZAK  6:4  4:6  5:7
KORNEL KOLEK – Sylwester Alfawicki  6:4  6:3
MAREK KOŚMIDER – Barbara Kowalska  6:2  5:7  7:5
ZBIGNIEW WOJNICKI – Piotr Skoczek  7:6(5)  2:6  6:0
LECH LICHTARSKI – Piotr Kwiatkowski  6:2  6:2
MACIEJ KOSAL – Przemysław Golubiński  6:3  6:2
ADAM BYKOWSKI – Marek Siedlecki  6:1  6:4

11-20 Maj 2017
Adam Bykowski – KRZYSZTOF BISAGA  1:6  1:6
Remigiusz Walaszczyk – PIOTR BRENER  6:7(6)  1:6
Krzysztof Guziński – LECH LICHTARSKI  2:6  1:6
TADEUSZ SŁODYCZKA – Tomasz Kocioła  6:2  6:4
Zbigniew Wojnicki – MIROSŁAW ŚWINIARSKI  6:7(5)  4:6
JAKUB CZERNIECKI – Maciej Kosal  6:3  6:1
Michał Kaszewski – PIOTR BRENER  6:1  5:7  6:7(6)
KRZYSZTOF GUZIŃSKI – Bernard Piotrowski  6:1  4:6  6:0
LECH LICHTARSKI – Marek Kośmider  6:2  4:6  6:2
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Przemysław Golubiński  6:1  6:0
LECH LICHTARSKI – Barbara Kowalska  7:6(4)  6:3

1-10 Maj 2017
KRZYSZTOF BISAGA – Witold Płoński  6:4  6:0
Mirosław Świniarski – WOJCIECH CISZEWICZ  1:6  6:2  3:6
Remigiusz Walaszczyk – TADEUSZ SŁODYCZKA  4:6  2:6
WOJCIECH CISZEWICZ – Zbigniew Wojnicki  6:3  6:4
Andrzej Policht – JAKUB CZERNIECKI  1:6  1:6
JAKUB CZERNIECKI – Przemysław Golubiński  6:2  6:0

isnermahut

Reklamy