Terminarz

II Runda Play Off: 24 Sierpień 2019 – 30 Sierpień 2019

Michał Łapiński – Paweł Wojnarowicz
Kolek/Kosal – Kocioła/Walaszczyk

Kaszewski/Guziński – Fijak/Szopiński
Remigiusz Troć – Piotr Brener

I Runda Play Off: 16 Sierpień 2019 – 23 Sierpień 2019

MICHAŁ ŁAPIŃSKI – wolny los
PAWEŁ WOJNAROWICZ – Michał Kaszewski  6:3  7:6(5)

Kornel Kolek – Maciej Kosal
Tomasz Kocioła – Remigiusz Walaszczyk

Kacper Kaszewski – Krzysztof Guziński
Wojciech Fijak – Paweł Szopiński

Bernard Piotrowski – PIOTR BRENER  1:6  1:6
REMIGIUSZ TROĆ – wolny los

Runda Grupowa:  1 Maj 2019 – 15 Sierpień 2019

GRUPA A:

Lech Lichtarski – BERNARD PIOTROWSKI  1:6  0:6
Paweł Wojnarowicz – Marek Kośmider
Jerzy Liput – KORNEL KOLEK  (wo.)
KACPER KASZEWSKI – Remigiusz Walaszczyk  6:2  6:4
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Wojciech Fijak  5:7  6:3  6:4

Bernard Piotrowski – WOJCIECH FIJAK  3:6  3:6
Remigiusz Walaszczyk – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  1:6  3:6
Marek Kośmider – JERZY LIPUT  6:3  2:6  0:6
Lech Lichtarski – Paweł Wojnarowicz

PAWEŁ WOJNAROWICZ – Bernard Piotrowski  6:0  6:2
Jerzy Liput – Lech Lichtarski
KACPER KASZEWSKI – Kornel Kolek  6:3  6:3
WOJCIECH FIJAK – Remigiusz Walaszczyk  6:1  6:0

Bernard Piotrowski – REMIGIUSZ WALASZCZYK  6:3  4:6  6:7(6)
Kornel Kolek – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  1:6  3:6
Marek Kośmider – KACPER KASZEWSKI  5:7  4:6
PAWEŁ WOJNAROWICZ – Jerzy Liput  6:3  5:7  7:5

Jerzy Liput – BERNARD PIOTROWSKI  6:7(4)  5:7
KACPER KASZEWSKI – Lech Lichtarski  6:0  6:3
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Marek Kośmider  (wo.)
WOJCIECH FIJAK – Kornel Kolek  7:6(4)  7:5

KORNEL KOLEK – Remigiusz Walaszczyk  6:1  6:1
Marek Kośmider – WOJCIECH FIJAK  3:6  2:6
Lech Lichtarski – MICHAŁ ŁAPIŃSKI  0:6  0:6
PAWEŁ WOJNAROWICZ – Kacper Kaszewski  3:6  6:4  6:4

Kacper Kaszewski – Jerzy Liput
MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Paweł Wojnarowicz  6:3  4:6  6:3
Wojciech Fijak – Lech Lichtarski
REMIGIUSZ WALASZCZYK – Marek Kośmider  6:3  6:3

BERNARD PIOTROWSKI – Kornel Kolek  6:4  2:6  6:4
Lech Lichtarski – REMIGIUSZ WALASZCZYK  2:6  0:6
PAWEŁ WOJNAROWICZ – Wojciech Fijak  6:4  7:5
Jerzy Liput – Michał Łapiński

KACPER KASZEWSKI – Bernard Piotrowski  6:4  1:6  6:2
Wojciech Fijak – Jerzy Liput
Remigiusz Walaszczyk – Paweł Wojnarowicz
KORNEL KOLEK – Marek Kośmider  6:1  6:4

BERNARD PIOTROWSKI – Marek Kośmider  6:0  6:2
Lech Lichtarski – KORNEL KOLEK  1:6  1:6
Jerzy Liput – Remigiusz Walaszczyk
Kacper Kaszewski – Michał Łapiński

MICHAŁ ŁAPIŃSKI – Bernard Piotrowski  6:1  6:2
Wojciech Fijak – KACPER KASZEWSKI  2:6  2:6
Kornel Kolek – PAWEŁ WOJNAROWICZ  4:6  6:4  4:6
MAREK KOŚMIDER – Lech Lichtarski  6:1  7:5

GRUPA B:

Piotr Brener – REMIGIUSZ TROĆ  6:4  6:7(5)  5:7
KRZYSZTOF GUZIŃSKI – Bartosz Wójciakowski  4:6  7:5  6:4
Paweł Szopiński – TOMASZ KOCIOŁA  4:6  2:6
Piotr Kwiatkowski – MACIEJ KOSAL  (wo.)

REMIGIUSZ TROĆ – Maciej Kosal  6:4  6:1
TOMASZ KOCIOŁA – Piotr Kwiatkowski  6:0  6:1
Bartosz Wójciakowski – PAWEŁ SZOPIŃSKI  2:6  1:6
MICHAŁ KASZEWSKI – Krzysztof Guziński  6:1  6:4
Piotr Brener – Wojciech Korzeniowski

Wojciech Korzeniowski – REMIGIUSZ TROĆ  0:6  1:6
Paweł Szopiński – MICHAŁ KASZEWSKI  2:6  4:6
PIOTR KWIATKOWSKI – Bartosz Wójciakowski  6:4  6:1
MACIEJ KOSAL – Tomasz Kocioła  6:3  6:4

REMIGIUSZ TROĆ – Tomasz Kocioła  6:2  6:1
Bartosz Wójciakowski – MACIEJ KOSAL  2:6  3:6
MICHAŁ KASZEWSKI – Piotr Kwiatkowski  6:1  6:4
PIOTR BRENER – Krzysztof Guziński  6:1  6:0

Krzysztof Guziński – Wojciech Korzeniowski
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Piotr Brener  6:4  6:3
Maciej Kosal – Michał Kaszewski
TOMASZ KOCIOŁA – Bartosz Wójciakowski  6:3  6:1

REMIGIUSZ TROĆ – Bartosz Wójciakowski  6:1  6:1
Michał Kaszewski – TOMASZ KOCIOŁA  2:6  6:2  3:6
PIOTR BRENER – Piotr Kwiatkowski  6:2  6:2
Wojciech Korzeniowski – PAWEŁ SZOPIŃSKI  0:6  2:6

Krzysztof Guziński – REMIGIUSZ TROĆ  0:6  1:6
Piotr Kwiatkowski – WOJCIECH KORZENIOWSKI  4:6  6:4  3:6
MACIEJ KOSAL – Piotr Brener  7:6(5)  6:4
Bartosz Wójciakowski – MICHAŁ KASZEWSKI  1:6  2:6

REMIGIUSZ TROĆ – Michał Kaszewski  7:5  6:2
Piotr Brener – TOMASZ KOCIOŁA  2:6  2:6
Wojciech Korzeniowski – Maciej Kosal
Krzysztof Guziński – PAWEŁ SZOPIŃSKI  5:7  1:6

Paweł Szopiński – REMIGIUSZ TROĆ  1:6  3:6
Piotr Kwiatkowski – KRZYSZTOF GUZIŃSKI  2:6  6:2  1:6
Tomasz Kocioła – Wojciech Korzeniowski
Bartosz Wójciakowski – Piotr Brener

PIOTR BRENER – Michał Kaszewski  7:5  7:5
WOJCIECH KORZENIOWSKI – Bartosz Wójciakowski  6:1  6:0
Krzysztof Guziński – Maciej Kosal
PAWEŁ SZOPIŃSKI – Piotr Kwiatkowski  6:0  6:2

Piotr Kwiatkowski – REMIGIUSZ TROĆ  0:6  0:6
Maciej Kosal – Paweł Szopiński
TOMASZ KOCIOŁA – Krzysztof Guziński  6:0  6:0
Michał Kaszewski – Wojciech Korzeniowski

terminarz

Reklamy