Oficjalne zakończenie Letniej Ligi Singlowej w sobotę 4. listopada!

UWAGA: Z powodu kiepskiej pogody turniej kończący sezon letni zostaje przeniesiony na sobotę 4 listopada. Zakończenie sezonu ligowego odbędzie się również tego dnia bez względu na warunki pogodowe – zapraszamy!

Oficjalne zakończenie trzeciej edycji Letniej Ligi Singlowej organizowanej w ramach Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego w Jeleniej Górze, w tym wręczenie pucharów, nagród i dyplomów oraz losowanie nagrody specjalnej pomiędzy wszystkimi obecnymi na zakończeniu uczestnikami, odbędzie się w sobotę 4. listopada o godzinie 16.00 na kortach tenisowych przy ulicy Noskowskiego w Jeleniej Górze.

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych uczestników Letniej Ligi Singlowej do wzięcia udziału w kończącym sezon letni turnieju singlowym połączonym z integracyjnym grillowaniem. Jeśli pogoda nie popsuje nam planów to spotykamy się w sobotę 4. listopada o godzinie 11.00 na kortach przy ulicy Noskowskiego. Turniej rozegrany zostanie „systemem brazylijskim” w formie do dwóch wygranych super tie-breaków. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 500 580 560. Prosimy o potwierdzenie udziału najpóźniej do 3. listopada.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Zimowej Ligi Deblowej. Startujemy z początkiem grudnia, więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce na stronie. Tenisowe pozdrowienia dla wszystkich! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s