Niespodziewana kontuzja w grupie C

W dniu wczorajszym decyzję o rezygnacji z udziału w rozgrywkach grupy C podjął Hubert Heleniak (kontuzja ręki) – życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Wycofanie się tego zawodnika z rywalizacji na dosłownie kilka dni przed zakończeniem fazy grupowej to mocno zaskakująca losowa sytuacja, która nie była w żaden sposób przez nas przewidziana. Z powodu oczywistych ograniczeń czasowych nie ma już możliwości aby zastąpić Huberta zawodnikiem z listy rezerwowej. Dlatego też zgodnie z zapisem w regulaminie wszystkie pozostałe mecze nierozegrane przez wycofującego się zawodnika zostały zweryfikowane jako walkowery dla jego przeciwników.

Jednocześnie po raz ostatni przypominamy uczestnikom ALTZ o rozegraniu wszystkich bieżących i zaległych spotkań grupowych najpóźniej do 10 lipca. Do końca tego dnia przyjmujemy zgłoszenia wyników, w tym zgłoszenia ewentualnych jednostronnych walkowerów. W innym przypadku, brak zgłoszeń wyników nierozegranych gier będzie jednoznaczny z obustronnym walkowerem dla uczestników danego spotkania. Faza ligowa rozgrywek rozpoczyna się już 11 lipca..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s